Strona główna > O nas

Jiangsu Bailey stali Bridge Co., ltd. jest jednym z największych specjalistycznych producentów most Baileya stali z wiodącymi procesu produkcyjnego dla mostów bailey stali w Chinach, który został angażowanie się w tej linii przez 20 lat z International Quality System certyfikacji z ISO9001: 2008 i jako partner współpracy z instytucjami badawczymi, Ludowej Armii Wyzwolenia.

Ze stolicą twierdzi 10 milionów i miesięczne pojemność 2500 ton do produkcji różnych rodzajów w jednym pasie most bailey, Jiangsu most Baileya Co., Ltd. ma teraz 20 inżynierów i ekspertów i 430 pracowników za design mostu bailey, badań i produkcji. Do tej pory wiele rodzajów wysokiej wytrzymałości na zginanie i ścinanie nowe mosty bailey zostały opracowane w celu spełnienia wymagań różnych obciążenia, takich jak klasy I dróg, dróg miejskich klasy A, Ameryka Ładowanie standardowe HS25 i brytyjskie Ładowanie standardowe HA. Wszystkie składniki bailey mosty są ściśle wykonane według chiński standardowy JT-T 728-2008 "techniczne specyfikacje dla budowy z autostrady mosty i przepusty" i następnie testowane i uwierzytelnione przez nr 2 inżynier badań Instytutu chińskiej Ludowej Armii Wyzwolenia. W związku z tym mosty bailey, wykonane przez Jiangsu most Baileya Co., Ltd. są nie tylko własnością dobry rynek reputacji w Chinach, ale również znacznie eksportowane do oversea rynku jak Nigeria, Angola, Kongo, Kambodża, Nepalu, Wenezuela, Wietnam, Bangladesz, Papua-Nowa Gwinea i tak dalej.

Możemy zapewnić most projektowania i budowy rozwiązań w zatłoczonych obszarach metropolitalnych i miejskich, a także szybko zainstalowany modułowe mostów na drogach drobne podajnik na obszarach wiejskich. Wszystkie nasze rozwiązania są uzupełniane przez analizy ruchu, zapewnienie optymalizacji, a następnie najbardziej opłacalne struktur, nie wymagające konserwacji.

Na poparcie projektu mamy wysoko wykwalifikowanych inżynierów, które mają doświadczenie w opracowywaniu złożonych, wielostopniowe, rozwiązania ruchu i inżynierów budowlanych, które wykorzystują najbardziej zaawansowane analizy strukturalnej w celu zapewnienia wykonania określonej struktury. Inne usługi techniczne obejmują analizę i monitorowanie istniejących obiektów mostowych.

Firma z philosophy_ biznesu "Uczciwość, współpracy, innowacji, sukces razem", zapraszamy znajomych całego świata, aby pracować w parze z nami stworzyć lepsze jutro!

Profil firmy
OEM usługi świadczone: nr
Typ działalności: producent
Główne rynki eksportowe: Oceania