Antypoślizgowe Deck

trwała do ponownego użycia i antypoślizgowe pokładu produktu Opis funkcje 1. Q195 stalowe proces cynkowania ogniowego 2. Wszystkie wielkości zgodnie z Twoją prośbą 3. Terminowe dostawy 4. Niższa waga, heavy duty 5. łatwy w obsłudze 6. Materiały zabezpieczające przed blokowaniem kół, bezpieczniejsze Jiangsu Bailey stali Bridge Co., ltd. jest jednym z największych...

Szczegóły produktu

wytrzymały na pokładzie ponownego użycia i antypoślizgowe

Opis produktu

Funkcje
1. Q195 stal ocynk ogniowy
2. wszystkie rozmiar zgodnie z Twoją prośbą
3. Terminowe dostawy
4. niższa waga, o dużej wytrzymałości
5. łatwy w obsłudze
6. zabezpieczające przed blokowaniem kół materiał, bezpieczniejsze

Jiangsu Bailey stali Bridge Co., ltd. jest jednym z największych specjalistycznych producentów most Baileya stali z wiodącymi procesu produkcyjnego dla mostów bailey stali w Chinach, który został angażowanie się w tej linii przez 20 lat z International Quality System certyfikacji z ISO9001: 2008 i jako partner współpracy z instytucjami badawczymi, Ludowej Armii Wyzwolenia.

Możemy zapewnić most projektowania i budowy rozwiązań w zatłoczonych obszarach metropolitalnych i miejskich, a także szybko zainstalowany modułowe mostów na drogach drobne podajnik na obszarach wiejskich. Wszystkie nasze rozwiązania są uzupełniane przez analizy ruchu, zapewnienie optymalizacji, a następnie najbardziej opłacalne struktur, nie wymagające konserwacji.

Na poparcie projektu mamy wysoko wykwalifikowanych inżynierów, które mają doświadczenie w opracowywaniu złożonych, wielostopniowe, rozwiązania ruchu i inżynierów budowlanych, które wykorzystują najbardziej zaawansowane analizy strukturalnej w celu zapewnienia wykonania określonej struktury. Inne usługi techniczne obejmują analizę i monitorowanie istniejących obiektów mostowych.

Najlepsze usługi
Jesteśmy profesjonalnym producentem koncentrując się na system rusztowań na lata, więc dostępne są wszystkie rozmiary na zamówienie.
Chcąc zbudować długoterminowej współpracy z Tobą.
Jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy zapytać, byłoby wielką przyjemność usłyszeć od Ciebie.

Zapytanie