Bailey akord Bolt

Dane techniczne 1 do obsługi Bailey, nawierzchnia systemu 2 do łączenia akordów i panele 3 powszechnie używane śruby most Baileya Panel stalowy most 4 używane do łączenia z górnego i dolnego panelu. Kratownica śruby i śruby członkowskich akord: bolt kratownicy jest używany do połączeń kratownicy górne i dolne. Podczas korzystania z,...

Szczegóły produktu

Dane techniczne
1 do obsługi Bailey, nawierzchnia systemu
2 Aby połączyć akordy i panele
3, powszechnie stosowane w stalowy most
4 most Bailey

Śrub umożliwia podłączenie panelu górnego i dolnego panelu.
Kratownica śruby i śruby członkowskich akord: bolt kratownicy jest używany do połączeń kratownicy górne i dolne. Podczas używania, Wstaw śrubę w otwór członie kratownicy akord śruby od góry do dołu, niech gięcia Podkładka śruby przejąć wewnątrz element członkowski akord i dokręcić nakrętkę. Akord członkowskich bolt, podobne do śruby kratownicy, tylko 7cm długości, jest używany do połączeń kratownicy i wzmocnione akord Członkowskich, zainstalowany zgodnie z rys. 3-20, niech śruby głowicy pogrzebać w członkowskich wzmocnione akord, unikając blokowania most podczas pchania.
Mostu Bailey to rodzaj przenośnego, prefabrykowanych, most kratowy. Został opracowany przez Brytyjczyków podczas II wojny światowej dla celów wojskowych i używany przez brytyjskich i amerykańskich wojskowych jednostek techniki.

Most Bailey miał Zalety wymagające nie specjalnych narzędzi lub ciężkiego sprzętu do montażu. Drewno i elementy mostów stalowych były małe i lekkie, wystarczy być przewożone w pojazdach ciężarowych i podniósł na miejsce ręcznie, bez konieczności używania dźwigu. Mosty były wystarczająco silne, do przewozu czołgów. Bailey mosty nadal być szeroko stosowane w projektach budowlanych inżynierii lądowej oraz zapewnienie tymczasowej przeprawy dla ruchu stopy i pojazdu.

Sukcesie most Bailey była z powodu swojej unikalnej konstrukcji modułowej, a fakt, że jeden może być zmontowany z minimalną pomoc od ciężkiego sprzętu. Większość, jeśli nie wszystkie poprzednie wzory dla wojskowych mosty wymagane Dźwigi do podnoszenia mostu wstępnie zmontowane i opuść ją na miejsce. Bailey części dokonano w standardowych stopów stali i były dość proste, że części produkowane w kilku różnych fabryk mogą być całkowicie wymienne. Każda część może odbywać się przy niewielkiej liczbie ludzi, umożliwiając inżynierów armii przenieść, łatwiej i szybciej niż wcześniej, w przygotowanie wojska i zapasów materiałowych, pogłębianie się za nimi. Wreszcie modułowa konstrukcja dozwolone inżynierów zbudować każdy most tak długo i tak silna, w razie potrzeby, podwojenie lub potrojenie się na panele boczne podtrzymujące, lub na odcinkach koryta drogi.

Zapytanie