Most Pin

Bailey CB100 Panel Pin i Pin klipy 1 most Baileya części łączące bailey panelu do łączenia wiązek. Istnieje jeden okrągły otwór w jednym końcu numeru PIN. Włóż zapadki bezpieczeństwa podczas instalacji, tak jak do zapobiegania upuszczanie formularza kod pin. Ma gniazda w górnej pin, z...

Szczegóły produktu

Bailey CB100 Panel Pin i Pin klipy

1 most Baileya składnika łączącego panel bailey

Do łączenia wiązek. Istnieje jeden okrągły otwór w jednym końcu numeru PIN. Włóż zapadki bezpieczeństwa podczas instalacji, tak jak do zapobiegania upuszczanie formularza kod pin. Ma gniazda w górnej pin, z kierunku zgodnie z która mały okrągły otwór przysłony. Podczas instalacji, żeby gniazda równoległe członkowskich akord górnych i dolnych, zapadki bezpieczeństwa mogą być umieszczane w pin płynnie.
Podczas budowy mostu trójrzędowe, dla wygody montaż i demontaż, pin należy zainstalować w następujący sposób: wstawić pin pierwszy wiersz (wiersz wnętrza) dolnego rzędu kratownicy od wewnątrz do zewnątrz i od zewnątrz do wewnątrz drugiego i trzeciego rzędu. Wszystkie kołki górnego rzędu dodaje się z zewnątrz.
Materiał ramy kratownicy jest 30CrMnTi, o 49,5 mm średnicy.

Most Baileya specyfikacji

Mostu Bailey to rodzaj przenośnego, prefabrykowanych, most kratowy. Został opracowany przez Brytyjczyków podczas II wojny światowej dla celów wojskowych i używany przez brytyjskich i amerykańskich wojskowych jednostek techniki.

Most Bailey miał Zalety wymagające nie specjalnych narzędzi lub ciężkiego sprzętu do montażu. Drewno i elementy mostów stalowych były małe i lekkie, wystarczy być przewożone w pojazdach ciężarowych i podniósł na miejsce ręcznie, bez konieczności używania dźwigu. Mosty były wystarczająco silne, do przewozu czołgów. Bailey mosty nadal być szeroko stosowane w projektach budowlanych inżynierii lądowej oraz zapewnienie tymczasowej przeprawy dla ruchu stopy i pojazdu.

Sukcesie most Bailey była z powodu swojej unikalnej konstrukcji modułowej, a fakt, że jeden może być zmontowany z minimalną pomoc od ciężkiego sprzętu. Większość, jeśli nie wszystkie poprzednie wzory dla wojskowych mosty wymagane Dźwigi do podnoszenia mostu wstępnie zmontowane i opuść ją na miejsce. Bailey części dokonano w standardowych stopów stali i były dość proste, że części produkowane w kilku różnych fabryk mogą być całkowicie wymienne. Każda część może odbywać się przy niewielkiej liczbie ludzi, umożliwiając inżynierów armii przenieść, łatwiej i szybciej niż wcześniej, w przygotowanie wojska i zapasów materiałowych, pogłębianie się za nimi. Wreszcie modułowa konstrukcja dozwolone inżynierów zbudować każdy most tak długo i tak silna, w razie potrzeby, podwojenie lub potrojenie się na panele boczne podtrzymujące, lub na odcinkach koryta drogi.
CB100(321-Type) most Baileya wprowadzenie

Zastosowanie 100(CB100;321-Type) kompaktowych standardowego panelu mostu:
Most Szerokość decku: 4m
Darmowe rozpiętości przęseł: 9-51M
Panel wymiar: 3000MMX1500MM

100(CB100;321-Type) kompaktowy panel most jest rodzajem systemu Most, który może być disassembler i szybko wznoszone. Cały most jest zespawana z wysokiej wytrzymałości stali. Girder to lekkie panele kompozytowe, i panele są połączone przez szpilki złącza panelu. Konwersja między częściami jest łatwe i są lekkie. To jest łatwe do montażu lub demontażu i ich transport. Mogą być również montowane do różnych form mosty panelu zgodnie z ich zakresu wymogu długości i transportu. Tak to szeroko zastosowano bardziej opracowany i gwarantowana mosty panelu do awaryjnego transportu. Nadaje się do wzorów obciążenia HS-15, HS-20, HS-25 i pedrail-50 itp.

Zapytanie