Strona główna > Wiedza > Treści

Stosowania włókno szklane wzmocnione uchwyty kablowe z tworzywa sztucznego

Jul 23, 2015

Główne funkcje obejmują:

1. wysoka wytrzymałość, dobry design, dużą wytrzymałość na rozciąganie z włókna szklanego (3450mpa) i jego zawartości, długość, wytrzymałość zniesienia formy decyzji obsługi produktów. W zakresie 30-1000mpa można wytrzymałość szkła wzmocnionego włóknem termoutwardzalnych kompozytów. W związku z tym, zgodnie z siłą, produkcji, technologii produkcji, cena ilość pojemność do projektowania z włókna szklanego, układanie długość i formularz.

2. to nie pełzania ciągłym włóknem termoutwardzalny kompozytowe stent sztywności niż Stany Zjednoczone w produkcji włóknem nylon nawiasów dodany 1 raz. Nawet przy stałym obciążeniu lub deformacji nie ma jak metalowa linka, który pochylenia w dół.

3 indeks tlenowy jest do oceny kabel ogień ogień produktów testowanie oznacza. Indeks tlenowy odnosi największy ogień cechy w warunkach tlenu. W użyciu należy ustalać według intensywności spalania inżynierii. Na przykład w 30 kabel warunków, takich jak linia zasilania Zapalić przez przypadek, w ciągu 4 minut do temperatury powyżej 500 stopni akumulacji ciepła, które skutkują trudnopalna kabli wzdłuż strajku. Kabel przewód bardziej gęste, jakości więcej palnych. 30 kabla, masa na jednostkę długości palnych 20,5 kg/m, teraz z 300 kabel obliczeń, masa na jednostkę długości palnych 158 kg/m, obliczona według maksymalnej możliwe intensywność spalania, indeks tlenowy lub mniej niż 65%. Wierzymy, że produkt indeks tlenowy 70% w standardzie jest odpowiedni. Zgodnie za pomocą wymagania, że stworzyliśmy obsługi kabel composite indeks tlenowy jest większa niż lub równa 70%.

Low dym, bezhalogenowe, bezpieczeństwa leku przepisom przeciwpożarowym. Działanie ognia, które są wyższe niż Tajwan specyfikacji technicznej z włókna szklanego wzmocnionego maskownica do kabli z tworzyw sztucznych (indeks tlenowy 52%), niż Stany Zjednoczone wzmocnione uchwyty termoplastycznego firmy jest znacznie wyższa. Wskaźnik ten stał nie mniej niż Wielka Brytania BS certyfikat Hong Kong MTR otwiera nowy pojazd za pomocą wskaźników złożonych z norm bezpieczeństwa pożarowego.