Strona główna > Wiedza > Treści

Koryta kablowe taca etapy wyboru

Jul 23, 2015

1, koryta kablowe taca i wieszak do zastosowania w środowiskach korozyjnych, sztywne materiały, które powinny być odporne na korozję, lub podjąć środki, aby zapobiec korozji, ochrona antykorozyjna powinny spełniać wymogi inżynierii środowiska i trwałość.

2, korytka kablowego w sektorze ogień mogą być dodawane w regały drabiny kablowe, tace z właściwości ognioodporne lub zmniejszających palność płyt i innych materiał ujęty lub półzamkniętych struktury i wziąć w taca i Pędzel ogień ochrony powłoki na powierzchni środków wsparcia i wieszak, takie jak jego odporność powinny spełniać wymagania odpowiednich norm krajowych lub norm.

3, w inżynierii wysokiej kominek nie będzie mógł korzystać korytko kablowe aluminiowe.

4, korytka kablowego szerokość i Wysokość zaznaczenia, wypełnienia wymagań stawki, kabel wsuwanej drabiny i taca napełniania Oceń w normalnych okolicznościach, 40% ~ 50% mocy, kable, przewody sterownicze 50% ~ 70% i 10% ~ 25% engineering margines powinien być zarezerwowany.

5, wybierając obciążenia zasobnika kabel, kabel taca uniform obciążenia nie powinna przekraczać obciążenia zasobnika wybranego przewodu obciążenia znamionowego, jeśli kabel taca obsługuje i wieszaki na rzeczywisty zakres nie jest równa 2m, a następnie obciążenia pracą powinny spełniać wymagania.

6, wiele komponentów i wieszaki w warunkach obciążenia odpowiedni, jego rozmiar i taca, prosto z drabiny, zakrzywione serii meczów.