Budowa Pierwszej Odsłony T-Belki Bailey Bridge W Przypomnieniu Związku Radzieckiego

22 lipca, elektrownia Côte d'Ivoire Su Bulei z powodzeniem ukończyła mostek kanału mostowego pierwszy otwór betoniarka odlewania betonowego. Ważnym momentem były właściciele projektu, inżynier nadzoru, krajowy urząd ruchu drogowego w Cote d'Ivoire oraz liderzy działów projektu, a jakość konstrukcji i postęp budowy mostu zostały jednomyślnie zatwierdzone przez zainteresowane strony.

Ponieważ most Bailey jest ważnym mostem w mieście San Pedro w mieście Soupre, jest głęboko zaniepokojony przez władze autostrady Cote d'Ivoire, a wszystkie rysunki zostały zatwierdzone przez francuskiego Tuckera i Wybrzeża Kości Słoniowej Autostrada Narodowa. Pozycji przyjęcia belki również przez kilka stron wspólna akceptacja, proces odlewania przez krajowe pobieranie laboratoriów bocznych laboratorium Departament projektu aktywnie koordynować zatwierdzenie rysowania rysunku i akceptację pozycji i inne linki, a na koniec z powodzeniem uruchomił pierwszy rozstaw belki T.

Od kwietnia 2016 r. Rozpoczęto odlewanie betonowego fundamentu nr 1, łączne ukończenie betonowego wylewania 2600 kwadratowych wykopów ziemnych 5700 kwadratowych. W tym okresie pracownicy działu projektu w duchu ciężkiej pracy, w obliczu wysokiej temperatury, malarii i wielu innych poważnych warunków naturalnych nadal pracują nadgodziny w budowie. W pełni rozwinąć subiektywną inicjatywę, rozwiązać tropikalne warunki wysokiej temperatury, pompować wysoką wytrzymałość betonowymi i innymi problemami technicznymi, aby zapewnić jakość projektu w założeniu zapewniając postępy w realizacji wymagań projektu.

Most Bailey ma długość 78 metrów, jest to żelbetowy po prostu podparty mostek T, mostek krzyżowy (3 × 22) metrów, zestaw 2 złącza dylatacyjne, mostek umieszczony jest w kanale tylnym. Pełna szerokość mostka wynosi 10,1 m, a po obu stronach rozmieszczone są 1,3 m szerokie chodniki i 1,3 m wysokości. Pozostałe 7,5 m to droga jezdna i dwukierunkowe przejście graniczne 2,5 km. Górna część mostu składa się z 5 t belek na jeden pas, o wysokości 1,8 m oraz grubości płyty kołnierza 0,2 m. Szerokość taśmy zmienia się od 0,2 m do 0,48 m i odlewa do betonu C40 / 50.