Strona główna > Aktualności > Treści

Most pontonowy proste i szybkie

May 27, 2017

Most pontonowy jest wielki cud wyporu w starożytnej chińskiej historii. W późniejszych latach rozwój nie tylko w rzece można skonfigurować na most pontonowy, a rzeka, jak rzeka żółta również skonfigurować most pontonowy. Zgodnie z legendą, na początku XI wieku, w pobliżu Tongzhou na północ od Tongguan, nad rzeką żółtą ma zestaw up duże pływający most, most pontonowy most z 8 trolle Skrępowanie, te taurus stojąca na obu stronach każdej rudy żelaza dziesiątki tysięcy jin. Później na skutek zalania, most pontonowy została zmyta, Tajwan zatopił także do rzeki. Jak podnieść wół żelaza, w tym czasie warunki, jest bardziej trudne. Mnich ręce i ramiona z dwoma wypełnionych ziemią statku, wysyłane do wkraść się do wody, z żelaza, żelazo i statek razem, a następnie usuń gleby na statku, użycie pływalności pływalności, Tajwan zatrzymał się

Most pontonowy most jest często używany do celów wojskowych, znany również jako most, ze względu na swoją prostą i szybką. 974 Taizu piosenki, w środku i niższe osiągnie Jangcy

Drugi most pontonowy (według legendy w gminie Dangtu Anhui kamieniołom), jest dla Bing piosenki do omówienia Southern Tang, ujednolicony krajowe, Jiangnan do kanału otwarte wody. Przodków dynastii Yuan, zjednoczenia południowo-zachodniej, wysłanie wojsk do Sichuan, w Baima River, Hejiang, Peijiang, Qingjiang (zarówno górnym biegu dopływem Jangcy) i innych rapids, ustawić więcej niż 20 wojskowy most pontonowy. Niektórzy ludzie, kto napisać historię, że te most pontonowy na Kubilaj-chan unified południowy zachód się wielką zasługą.

Wojskowa wzwód most pontonowy, jako tymczasowy środek transportu, jest zazwyczaj używany do przekazywania armii, bagażu. Czasami wykorzystywana do blokowania działań, most pontonowy na armii, most pontonowy oraz innych operacji wody. W tym czasie most pontonowy stał się rowy wody.

Historia Chin największy most pontonowy skonfigurować i odegrał ważną rolę w wojsku, należy uznać powstaniu Taiping Królestwa niebieskiego w bitwie skonfigurować w Wuhan, Grupa most pontonowy.