Szkła kabel most klucz punktów zainteresowania, po zakończeniu instalacji

Normy jakości dla mostu układanie unieruchomienie jest poziome nawet pokrywa uzasadnione, pionowe nie ma rogi. Schludny interfejs ściśle, narożnik, narożnik, t podłączony prawidłowo napięty trunkingu i wolne od zanieczyszczeń. Wieszaki i uchwyty powinny być rozsądne, stałe, jędrna i gładka. Linii podczas przeprawy, belki, ściany, podłogi, szkło taca nie powinny być wprowadzone do śmierci w budynku. Gniazdo elektryczne wyposażenie związane ściśle z i bez narażenia. Most układanie prosto poziomo lub pionowo prosto i tolerancja prostopadłości nie przekracza 5mm.

Ochrona produktów, transportu i układania mostu powinno być zgodnie z odpowiednimi przepisami, zwróć uwagę na wilgoć i plamy. Korzystając z wysokiej taborety, należy uważać, aby nie trafić na ściany i drzwi budynku. Przęsło podatne na zanieczyszczenia stron (takich jak maszynowni, elektryczne szyby, itp) należy zwrócić uwagę, aby sprawdzić, odkrył w czasie, tworzą farby pędzla.

Uwaga, gdy w pobliżu wody i przewodów klimatyzacji, należy zwrócić uwagę na uchylenie jego położenie warstwy izolacji. Standardowa konstrukcja powinna być podłogi lub na części, i po przetestowaniu i inżynieria danego zatwierdzenia komisarz przed rozpoczęciem budowy dużych powierzchni i. pionowe przewody elektryczne kabla wału spadek ochrony, które działania mają być synchronizowane z budowy linii. Zanieczyszczonych most zardzewiały, powinny być czyszczone przed naciągu kabli, uchwyt spoiny są niezwłocznie malowane Farba antykorozyjna.