Strona główna > Aktualności > Treści

Na aplikacji typu Grid most ramki w środowisku przemysłowym

Jul 23, 2015

Cały czas krajowych zwyczajów środowisko przemysłowe za pomocą mostu zamkniętych (znany również jako Groove box), wyrównanie różne kable zasilania lub sterowania kabel, podczas gdy w Europie i innych krajach, Rewolucyjne nowej ramki Bridge most-grid typu przy użyciu bardzo często

Jeśli chodzi o most siatki, musi odwoływać się firmy, Francja kabofei CABLOFIL. To może być wywołana założyciel siatki most, nowy most, nie tylko w Europie i uniwersalnych aplikacji, użytkowników coraz bardziej na rynku Azji i Pacyfiku w ostatnich latach, szczególnie w rośliny żywności i napojów, elektrowni, zakładów przemysłowych, przemysł ciężki i innych środowiskach przemysłowych.

Co nowy most? Niż tradycyjne zamknięty most na jakie korzyści? Tutaj mamy kabofei taca siatki dla przedstawicieli zrobić porównanie

Przede wszystkim otwarte siatki kabel most tak, że wszystkie korzenie są widoczne, można pełni kontroli jakości projekt okablowania, w przypadku awarii w przyszłości, można szybko ustalić kabel problem i podjąć odpowiednie środki

Po drugie taca otwarte siatki pozwala z każdego punktu, który można łatwo podłączyć do różnych maszyn i urządzeń, aby losowo zmienić punkt wylotowy i to jest lekka i elastyczna i mogą być montowane na szczycie urządzeń produkcyjnych, pod, około, łatwo można dojść w maszyny na środku, wzdłuż linii produkcyjnych, linie montażowe, aby zainstalować.

Po trzecie kabofei może służyć do różnych instalacji, bez potrzeby niestandardowe składniki takie jak gięcie, tee, krzyż, reduktor i tak dalej. Te specjalne składniki znajdują się w budowie, za pomocą prostych segmentów mostka z prostych narzędzi (szczypce) bezpośrednio i pomóc użytkownikom, aby skrócić czas projektowania i instalacji. Ponadto nowa struktura może być lepiej kontrolowane kable, przyszłych konserwacji i uaktualnienia czasu jest również bardzo proste.

Wreszcie trwałe, bezpieczne i mocne. Kabofei typu grid most Rama wykonana jest z wysokiej jakości stali drut zespawane, kabofei most jest największy globalny test mostu, przy minimalnej masie użytkowników z najsilniejszych wydajność łożyska. Oprócz cynkowania i cynkowanie obróbki powierzchniowej, most kabofei, a także z wysokiej jakości w procesie dekontaminacji 304 L i 316 L ze stali nierdzewnej serii solnej testy powierzchni jego żywotność jest trzy do czterech razy razy surowej stali nierdzewnej, nawet w trudnych warunkach można zapewnić długi okres trwałości.

W sumie ten taca Rewolucyjne siatki, dla projektów przemysłowych, projektantów, instalatorów i użytkowników końcowych, z dużą wygodę, wierzy z rynku krajowego, pogłębienie świadomości i zrozumienia nowego produktu, aplikacji ten most będzie rozprzestrzeniać.