Strona główna > Aktualności > Treści

Kwalifikacje, "Dlaczego kabel Suffered konsekutywne powrót

Jul 23, 2015

Niedawno, po marszu zwracana partii 88.000 m słonecznej kabla, producentem kabli w Jiangsu uderzył w klienta Australii wiersz zwraca, miała miejsce w kwietniu 66000 m zwrotu, powód zwrotu jest przypadkowo łzawienie, gdy powłoki przewodu podczas instalacji.

Kabli fotowoltaicznych jako połączenie składników systemu energii słonecznej PV i kluczowych komponentów falownika, zawsze używać w trudnych warunkach środowiskowych, musiał ponieść wysokie temperatury, promieniowanie UV, ozonu, drastyczne zmiany w erozji temperatury i chemicznych. Tymczasem podczas instalacji i konserwacji musi wytrzymać ciśnienie, gięcie, napięcie i wyciąganie i silny wpływ. Kabli fotowoltaicznych powinien nie tylko mają dobre właściwości elektryczne, poszycie również mają wyższe wymagania termiczne, chemiczne i mechaniczne właściwości i tych zaawansowanych funkcji i izolacji kabli i powłoce jakość materiałów i technologii przetwarzania decyzji. Jeśli kabel otuliny dość siły, izolacji kabla jest podatny na uszkodzenia, tak, aby wpływać na żywotność przewodów i nawet całego układu słonecznego, poważne będzie się zdarzyć zwarć, lub nawet przyczyną pożaru i obrażeń. Do zapewnienia wysokiej jakości kable eksportujący spełniają standardowe wymagania, Changzhou specjalny kabel przedsiębiorstw produkcyjnych w eksporcie kable przed próbki wysłanej do światowej sławy agencji badań zgodnie z międzynarodowymi standardami dla całego projektu badania, wydajność produktu, wskazana przez klienta, Pogoda, środowiska i mechaniczne wskaźniki są zgodnie ze standardami, nasze produkty przeszły stosowne poświadczenie. Ale Polska ostatecznie użytkownika w budowa okablowania w stwierdzenia, kabel elektryczny Shi kończy się musi będzie core line separacji musi odległość Hou ponownie i system okablowania terminali dla połączenia, a kabel z dwóch linii równoległych core artykułu między połączenia z punktami połączenia projekt źle, zbyt gruby i zbyt wąskie, rzeczywistej operacji w tak nie profesjonalne działanie pomocnicze narzędzie , podwójny rdzeń separacji Shi bardzo łatwe wzdłuż punktów połączenia stronie łza opieki zestawów, aby sprawia, że kabel anteny wypadku warstwa izolacji gołe, doprowadziły do przy użyciu Shi istnieje zabezpieczeń ukryty, tak więc cała partia towarów został zwrócony.

Dlaczego zwraca się certyfikacji, ostatecznie poniesione przez wykwalifikowany produkt? Jiangsu biuro kontroli i kwarantanny Znalezione w dochodzeniu, normy w zakresie badania i nie wyczerpuje wszystkich wymagań produktu, w szczególności, niektóre szczególne wymagania dotyczące szczególnych okazjach i środowisk. Nad przewodami rdzeń kabla punkt nie jest wymieniony w standardowe, oczywiście, nie ma odpowiedniego elementu w teście i wymagań nie jest zaskakujące. Producentów krajowych i zagranicznych do wymogów technicznych punktów połączenia są nie takie same, różne grubości i szerokości parametr jest ustawiony, ale większość z nich nie uwzględniają okablowania określonego środowiska i warunków instalacji, więc siłą rzeczy było badań i certyfikacji "kwalifikowany" produktu nie można używać, ostatecznie poniósł mogą być zwracane.

Na ten temat, test kwarantanny sektora przypomniał przedsiębiorstwa pokrewne: maksymalne zmniejszenie produktów eksport ryzyka, z wyjątkiem do ściśle według kraju związanym z przywozu lub międzynarodowych standardów produkcji i wykrywanie produktów, w podpisanej umowy Qian również powinien przed i za granicą klienta pełną komunikację, szczegółowe zrozumienie produktów za pomocą środowiska i zastosowań, najlepiej przed wysłane próbki wysłane przez klienta wersji próbnej w wersję próbną kwalifikowaną Hou dla uszczelnienia próbki , ponownie przez uszczelnienie próbki do produkcji i dostawy, takich robić produkty zarówno spełniają standardowe wymagania, i Poznaj klienta przy użyciu wymagania, aby uniknąć "kwalifikowany" zwrotu produktu doświadczenie z niezręcznej sytuacji, zmniejszyć niepotrzebne straty ekonomiczne.