Przyspieszenie przyjęcia międzynarodowych standardów głównych urządzeń

Standaryzacja pracy Chiny sprzęt elektryczny industry Association cztery razy sesji członków Komitetu Conference 2008 urządzeń elektrycznych przemysłu standaryzacji pracy konferencji, która odbyła się na 9-12 kwietnia. Spowoduje to przyspieszenie przyjęcia międzynarodowych standardów, podniesienia poziomu normy, prowadząc postępu technologicznego w branży sprzętu elektrycznego na nowy poziom jako tematu, dużych przedsiębiorstw państwowych, przedsiębiorstw, instytutów badań naukowych, jak również jako prawie 70 pola elektrycznego krajowych organów normalizacyjnych Komitet techniczny i przedstawicieli Komitetu technicznego, według Ducha Krajowa Konferencja przyjmowania norm , promować 2008 priorytetów elektrotechniki omówione.

Spotkanie dużo uwagi branży. Scalonej istniejących Chiny gospodarczej uruchomić system, Lu yansun w przemówieniu w podkreślił, aby widoki rozwoju nauki dla przewodnika w celu standaryzacji pracy, i oczekuje, że proponowane cztery punkty: stosowane międzynarodowe standardy należy do pełnego testu sprawdzania poprawności, do dużych danych eksperymentu dla zgodnie z nie niewidomych; poprawić standard opracowany do przodu płci, dąży do standardowych może w terminie, musi w dostosowane rynku i technologii, rozwoju; wysiłki na rzecz międzynarodowego dyskursu prawo, aktywny wobec międzynarodowy sekretarz i przewodniczący niedźwiedź pracy; również standardowe i wykwalifikowanych oceny stosunków współpracy.

Podkreśliła, że synchronizacja jest standardowy i naukowy badań, w dalszym ciągu wspierać rozwój standardów głównych urządzeń, pełni odegrać wiodących przedsiębiorstw w głównej roli w rozwoju standardów głównych urządzeń w celu wzmocnienia zdolności autentycznych innowacji, promowanie postępu technologii branży wsparcia.

Po drugie, przyspieszyć standardowej pomocy technicznej dla oszczędności energii i emisji redukcji. Formacji prowadzonej przez rząd, wiodących przedsiębiorstw, instytutów badawczych i standardy Komitet będzie uważnie, promować oszczędność energii i emisji przy użyciu mechanizmu standardowego redukcji.

Po trzecie jest przyspieszenie tempa przyjęcia międzynarodowych standardów i norm, zmiana do osiągnięcia standardów krajowych zaproponowane przez jednego 95% cele i cele Komisji 3 100%. Poprzez przyspieszenie przyjęcia międzynarodowych standardów i poprawić normy elektryczne w celu zwiększenia międzynarodowej konkurencyjności przemysłu.

Czterech wiodących przedsiębiorstw jako podstawę, z naciskiem na przełom do międzynarodowych norm w dziedzinie sprzęt do wytwarzania energii.

Pięć jest przyspieszenie budowy prac organów normalizacyjnych, koncentruje się na kilku głównych urządzeń, major normalizacji technicznej przemysłu Komitetu, standardowe ustawienia pracy grupy roboczej.

Sześć kanałów do zbadania rozwoju standardów finansowania wsparcia, nadal do poprawy mechanizmu inwestycji biznesowych korpusu głównego i uruchomić jednostki normalizujące, norma jest zestaw, zmiana standardowych, międzynarodowych działań normalizacyjnych i wzmocnienie komunikacji z organami samorządu terytorialnego, szuka szeroki zakres polityki i pomocy finansowej.