Co to jest korytka kablowego?

Kwestie ogólne:

1. gniazda kabel most jest most kabel typu zamkniętego, najczęściej stosuje się do instalacji kable komputerowe, kable komunikacyjne, termopara kabel sterowania uziemiającej i innych zakłóceń wysokiej czułości systemu i ochrony kabli w środowisku silnie żrących mają dobry wpływ, biorąc pod uwagę z rowkiem przez do ekranowania, powierzchni zabiegi dla cynkowania galwanicznego.

2. korytko kablowe typu taca jest w ropy naftowej, przemysłu chemicznego, energii elektrycznej, przemysł lekki, telewizji, telekomunikacji, jeden z najbardziej powszechnie używanych, ma lekki, obciążenia, piękny wygląd, zalety prostej konstrukcji, łatwy w instalacji, to nadaje się do montażu kabli zasilających, stosuje się również do kontroli do układania kabli.

3 korytko drabiny z lekkich, niski koszt, formularz, wygoda instalacji, skuteczne rozpraszanie ciepła i zalety przepuszczalność, nadaje się do układania kabli światła bezpośredniego jest szczególnie odpowiednie do wysokich i niskich układanie kabla zasilania