Uniwersalne kołysać klamry

CB100 bailey, kołysać klamry to mogą być gięte i dostosować długość, łatwy do transportu. Istnieje jeden otwór na każdym końcu kołysać klamry z pin do zawieszania łańcuchy, łączące kołysać klamry i kratownic przez pin. Istnieje połączenie zacisku w środku kołysać klamry, tak, aby zginać kołysać klamry na...

Szczegóły produktu

Bailey CB100 kołysać klamry

Może być gięte i dostosować długość, łatwy do transportu.

Istnieje jeden otwór na każdym końcu kołysać klamry z pin do zawieszania łańcuchy, łączące kołysać klamry i kratownic przez pin. Istnieje połączenie zacisku w środku kołysać klamry, tak, aby zginać kołysać klamry dla ułatwienia transportu. Istnieje również kolej klamra na kołysać klamry do regulacji długości nawias klamrowy. W obrót zamka jest długość wskaźnik collet, obracając klamra do nawias końcowego dotykając z długość wskaźnika oznacza collet nawias klamrowy jest odpowiedniej długości. Jeden koniec ściągacza, tam jest nakrętką kontrującą, uniemożliwiając zwolnienie nawias klamrowy.

Dwa nawiasy klamrowe kołysanie poprzeczne są ustawione na krzyżu dwie kratownice, zakładając, że boczne siła wiatru do mostu pionowo. Podczas instalowania nawias klamrowy, należy w odpowiedniej długości, dokręcić nakrętkę, tak aby utrzymać most prosto i skutecznie założyć siła wiatru.

Most Baileya specyfikacji

Mostu Bailey to rodzaj przenośnego, prefabrykowanych, most kratowy. Został opracowany przez Brytyjczyków podczas II wojny światowej dla celów wojskowych i używany przez brytyjskich i amerykańskich wojskowych jednostek techniki.

Most Bailey miał Zalety wymagające nie specjalnych narzędzi lub ciężkiego sprzętu do montażu. Drewno i elementy mostów stalowych były małe i lekkie, wystarczy być przewożone w pojazdach ciężarowych i podniósł na miejsce ręcznie, bez konieczności używania dźwigu. Mosty były wystarczająco silne, do przewozu czołgów. Bailey mosty nadal być szeroko stosowane w projektach budowlanych inżynierii lądowej oraz zapewnienie tymczasowej przeprawy dla ruchu stopy i pojazdu.

Sukcesie most Bailey była z powodu swojej unikalnej konstrukcji modułowej, a fakt, że jeden może być zmontowany z minimalną pomoc od ciężkiego sprzętu. Większość, jeśli nie wszystkie poprzednie wzory dla wojskowych mosty wymagane Dźwigi do podnoszenia mostu wstępnie zmontowane i opuść ją na miejsce. Bailey części dokonano w standardowych stopów stali i były dość proste, że części produkowane w kilku różnych fabryk mogą być całkowicie wymienne. Każda część może odbywać się przy niewielkiej liczbie ludzi, umożliwiając inżynierów armii przenieść, łatwiej i szybciej niż wcześniej, w przygotowanie wojska i zapasów materiałowych, pogłębianie się za nimi. Wreszcie modułowa konstrukcja dozwolone inżynierów zbudować każdy most tak długo i tak silna, w razie potrzeby, podwojenie lub potrojenie się na panele boczne podtrzymujące, lub na odcinkach koryta drogi.

Zapytanie